krzesła ISO, krzesła biurowe, krzesła konferencyjne, krzesło biurowe,Codziennie używamy krzeseł, czy to w biurze czy w domu. Wszystkie wyglądają monotonnie i nudno, a my wychodzimy naprzeciw tej szarości pomieszczeń. Dlatego wypowiadamy wojnę monotonii i szarości pomieszczeń biurowych!

Ożyw swoje wnętrze! Wybierz jedno z kilku wariantów krzeseł reklamowych, które niekoniecznie muszą służyć tylko reklamie. Idealnie sprawdzą się aby ożywić każde wnętrze, nadać koloru i klasy. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można:

  • klasyczne krzesła ISO,
  • krzesła składane oraz
  • krzesła reżyserskie zarówno drewniane jak i aluminiowe,

wszystkie z własnymi nadrukami i w wybranych kolorach spośród palety barw przedstawionej poniżej.

Krzesła ISO

Najpopularniejsze krzesło w Polsce. Idealne do wykorzystywania w biurze, salach konferencyjnych, poczekalni, podczas szkoleń i wykładów.
Dlaczego by nie wykorzystać popularności krzesła ISO i nie zamieścić swojej reklamy lub dostosować do swojej działalności?
Tylko u nas krzesło ISO z funkcją reklamy, czyli dowolną grafiką i motywem. Wybierz sam co chcesz umieścić na swoim siedzisku.

Krzesła składane

A może potrzebujesz krzesła, które szybko da się spakować i przetransportować?
Sprawdź krzesło składane w podróży oraz wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba zabrania ze sobą siedzisk na dalekie odległości. Dzięki nam będziesz miał przy sobie krzesło z funkcją reklamy, które będzie promować markę w każdym zakątku świata.

Reżyserskie

Nie musisz być reżyserem by mieć swoje własne krzesło reżyserskie. Wybierz swój motyw lub logo i umieść wszędzie tam gdzie tylko zapragniesz. Krzesła reżyserskie świetnie sprawdzają się nie tylko na planach filmowych ale i na eventach, wystawach jak i targach. Chętnie korzystają z nich wizażyści, styliści, modelki oraz inne osoby związane z show biznesem. Często są wykorzystywane przez projektantów wnętrz jako element wystroju wnętrz, który doda smaczku pomieszczeniu.
Dzięki składanej funkcji możesz je zabrać wszędzie ze sobą. Zajmują stosunkowo nie wiele miejsca a potrafią sprawić tyle radości.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Wymiary krzeseł reklamowych:

krzesła biurowe, krzesła składane, krzesła iso, krzesła reżyserskie, krzesła

 

kolory10

Informacje techniczne

Wszystkie nadruki wykonujemy ekologicznie z atestem OEKO.
Do wyboru dwa rodzaje materiałów: eko-skóra lub poliester 200g/m2.
Dodatkowo siedziska i oparcia zabezpieczone są laminatem, który zapewnia trwałość grafiki.
2 letnia gwarancja producenta.

Zobacz również nasze pozostałe produkty:

meble tapicerowane, fotele, sofy, meble reklamowe, fotomeble, siedziska reklamowe leżaki reklamowe, leżaki z nadrukiem, leżak reklamowy, lezak, leżaki, leżak, leżak z logo, leżaki drewniane, leżaki składane meble z palet, meble ogrodowe, sofa z palet, stół z palet, z palet,
meble tapicerowane leżaki reklamowe meble z palet