meble reklamowe, meble tapicerowane, meble z grafiką, meble z logo, fotele biurowe,

Rozsiądź się wygodnie na fotelu lub sofie, które posiadają również funkcję reklamy. Wykorzystaj nasze fotele w dowolnym miejscu: w biurze, sali konferencyjnej, na targach branżowych lub na eventach.  Zapewnij wygodne miejsce do siedzenia, ale nie zapomnij o swojej marce bądź reklamie! Meble tapicerowane dostępne są w 2 kształtach i dowolnych konfiguracjach kolorystycznych. Szczególnie polecamy materiał eko-skórę, który jest łatwy do utrzymania w czystości a gdy się zabrudzi szybko można go wyczyścić.

 

Fotele reklamowe

fotel reklamowy, fotel tapicerowany, fotel do biura, fotele tapicerowane, fotele reklamoweWybierz jeden z trzech rodzai foteli tapicerowanych i spersonalizuj go. Do wyboru mamy:
– fotel kubełkowy;
– fotel okrągły;
– fotel kwadratowy.

Fotel kubeł o wyszczuplonej budowie, zmieści się wszędzie. Idealnie pasuje do kawiarenek, lokali gastronomicznych jak i do wykorzystania w domu. Niewielki i lekki ale przy tym solidny i bardzo wygodny.
Fotele owalne i kwadratowe w porównaniu do kubełkowych prezentują się bardziej masywniej i stabilniej. Jednak to nie zmniejsza ich funkcjonalności i wygody siedzenia.
Wykorzystaj  fotele jako nośniki reklamy uzupełniając je własną grafikę, logo bądź slogany reklamowe i zastosuj jako fotele reklamowe w dowolnym miejscu: biurze, sali konferencyjnej, na targach branżowych lub eventach. Zapewnisz przez to wygodne miejsce do siedzenia z funkcją reklamy!

Potrzebujesz czegoś większego?

Wymiary foteli:

fotele kubełkowe, fotele biurowe, meble tapicerowane,

Sofy reklamowe

sofa reklamowa, sofa tapicerowana, meble biurowe, sofa z nadrukiem, sofa z grafiką,Sofy reklamowe razem z fotelami tworzą idealną kompozycję, którą można umieścić wszędzie. Zastosuj je jako meble biurowe, meble w poczekalni, do lokali gastronomicznych, pubów, barów i wszelkich innych miejsc.

Zabierz je ze sobą na targi, eventy, koncerty i imprezy kulturalne.

Umieść swoje logo, hasło reklamowe lub po prostu swoją grafikę i delektuj się nie tylko wygodą ale i wyglądem swojego siedziska. Miejsca na grafikę jest mnóstwo i praktycznie każdy element może być dowolnie spersonalizowany i zadrukowany.

Zdecyduj już dziś czy chcesz by wnętrza wyglądały szaro i monotonnie czy kolorowo i przyjaźnie.

Skontaktuj się z nami i ożyw swoje wnętrza!

 

Wymiary sof:

sofy tapicerowane, meble reklamowe, sofy wymiary, sofy z nadrukiem, sofy,

Jak zbudowane są meble reklamowe:

Konstrukcja fotela i sofy wykonana z drewna bukowego oraz płyty MDF.
Pokrycie wyłożone pianką poliuretanową.
Ekologiczne nadruki LATEX z atestem OEKO lub nadruk sublimacyjny.
Do wyboru dwa rodzaje materiałów na poszycie: eko-skóra lub poliester 220g/m2.
Dodatkowo siedziska i oparcia zabezpieczone są laminatem, który zapewnia trwałość grafiki.
2 letnia gwarancja producenta.

Podstawowa paleta kolorów:

kolory10

Zobacz również nasze pozostałe produkty:

siedziska dmuchane, pufy dmuchane, fotele dmuchane, dmuchane, fotele dmuchane z nadrukiem, fotele TWIST, fotele COSMO, TWIST, COSMO pufy sako, pufy, pufa sako, pufa, pufy reklamowe, pufy z nadrukiem, pufy z logo krzesła reklamowe, krzesła iso, krzesła reżyserskie, krzesła biurowe, krzesła składane
fotele dmuchane sako krzesła