pufy sako, sako, fotele, pufy fotele, pufy reklamowe, sako reklamowe, pufy z nadrukiem,

Siedziska reklamowe wykonane z pufy to najporęczniejsze miejsce do siedzenia. Zajmują stosunkowo niewiele miejsca i można je wykorzystać w dowolny sposób. Dobierz swoje kolory, motywy i hasła reklamowe opisującą produkty bądź firmę i ciesz się dyskretną reklamą, przy jednocześnie wygodnym miejscu do relaksu.

Sakopufa sako, sako, pufa, pufy sako, pufy, pufy fotele, pufa fotel, pufy, kostki,

Pufy sako zwane workami, idealnie dopasowują się do każdego ciała. Wystarczy chwile posiedzieć i już nie będzie chciało się zsiadać z nich. Dzięki wybraniu odpowiednich kolorów i motywów potrafią stać się ulubionym siedziskiem.
Wyposaż swoje miejsca spotkań towarzyskich w naszą pufę, a zobaczysz jak wiele osób zacznie coraz częściej wpadać by wygodnie spędzić czas.

Pufy reklamowe można dowolnie spersonalizowana graficznie poprzez wybranie swojego koloru oraz motywów, logów, bądź haseł reklamowych.

Fotelepufa, sako, fote, pufa fote, pufa sako, pufy sako, pufy fotele, pufy

Wykonane podobnie do puf sako z tym że mają oparcie dzięki czemu przypominają kształtem fotel. Fotele zapewniają wygodę w każdym miejscu, idealnie dopasowują się do ciała i przylegają otulając nas niczym ramię. Rozsiądź się wygodnie i ciesz się spędzonymi chwilami w objęciach fotelu.

Postaw swój fotel jako wizytówkę promującą markę bądź określony produkt.

 

 

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

 

Wymiary puf reklamowych:

Pufy produkowane są w dwóch rozmiarach M i L

pufy, sako, fotele, pufy sako, pufy fotele, pufy reklamowe, pufy z nadrukiem, pufy z logo, sako z nadrukiem, sako z logo

Podstawowe kolory

kolory10

Informacje techniczne

Wszystkie nadruki wykonujemy ekologicznie z atestem OEKO.
Do wyboru dwa rodzaje materiałów: eko-skóra lub poliester 200g/m2.
Dodatkowo siedziska i oparcia zabezpieczone są laminatem, który zapewnia trwałość grafiki (w przypadku wybrania materiału eko-skóra).
Wypełnienie z granulatu dopasowującego się do ciała.
Możliwość tworzenia niestandardowych kształtów oraz replik obiektów.
2 letnia gwarancja producenta.

Zobacz również nasze pozostałe produkty:

kostki, pufy, pufy kostki, pufy z nadrukiem, kostki z nadrukiem siedziska dmuchane, pufy dmuchane, fotele dmuchane, dmuchane, fotele dmuchane z nadrukiem, fotele TWIST, fotele COSMO, TWIST, COSMO
pufy kostki meble reklamowe fotele dmuchane